مقدمه :

کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به ‏‌سایت مادامد و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می باشد ، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات عمومی :

رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول مادامد می باشد . در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌های مادامد مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .

خرید الکترونیکی :

خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می گردد. در خرید از فروشگاه الکترونیکی کاربر پس از جستجو و انتخاب کالای مورد نظر و بررسی آن نسبت به ثبت سفارش الکترونیکی آن اقدام نموده که پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و ارسال ، کالا به دست کاربر می رسد .

ثبت سفارش :

کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت به ثبت سفارش آن در مادامد اقدام نماید . ثبت سفارش به معنی اعلام تایید کالای در خواستی از سوی کاربر به مادامد می باشد . هنگام ثبت سفارش ، کاربر باید اطلاعات دقیق خود را از قبیل مشخصات حقیقی یا حقوقی ، نحوه پرداخت ، نحوه ارسال کالا و آدرس محل ارسال را در فرم مندرج در صفحه ثبت سفارش وارد نماید . انجام مراحل فوق در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در مادامد کرده باشد تنها یکبار صورت می پذیرد در غیر این صورت و در شرایطی که کاربر از گزینه مهمان استفاده نماید موظف به وارد نمودن تمامی مشخصات فوق در هر بار خرید از مادامد می باشد . لازم بذکر است ثبت نام در مادامد علاوه بر تسهیل در عملیات ثبت سفارش مزایای دیگری مانند اطلاع از جشنواره ها و فروش های ویژه و برقرای ارتباط با فروشگاه به منظور خبر رسانی در سایر موارد را دارا می باشد . تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد مادامد محفوظ می ماند در همین راستا مادامد از خریدارن خود تقاضا دارد به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان برای کاربر در هنگام ثبت سفارش ، اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند .

دریافت سفارشات :

کلیه کالاهای سفارش شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط مادامد کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . اگر کالاهای درخواستی از سمت مادامد تایید شود با توجه به یکی از روش های حمل انتخاب شده هنگام خرید در بسته بندی های استاندارد و ایمن به مشتریان تحویل می گردد .مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی ، آب خوردگی و ... ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود صلب می نماید

روشهای ارسال :

ارسال محصولات در مادامد به انتخاب کاربران در زمان ثبت سفارش و به یکی از روش های پست و یا ارسال توسط پیک صورت می پذیرد . در صورتی که کاربر ارسال توسط هر یک از شرکتهای توزیع را انتخاب نماید ، مسئولیت تاخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و مادامد مسئولیتی در این زمینه بعهده نخواهد داشت. بدیهی است انتخاب ارسال توسط هریک از شرکت های توزیع مذکور به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می گردد . بدیهی است در صورت عدم همکاری هر یک از شرکت های توزیع ، ارسال کالا با هماهنگی کاربر توسط سایر شرکت ها انجام می پذیرد . لازم به یادآوری می باشد که مشتریان محترم حتما در هنگام تحویل کالا از شرکت های توزیع نسبت به سالم بودن بسته بندی اطمینان کامل حاصل نمایند و سپس رسید دریافت کالا را امضا نمایند . هزینه ارسال در زمان ثبت سفارش تعیین می گردد. در صورت درخواست مشتری برای ارسال با روشهای دیگر ارسال مانند پیک درون شهری جدا از روال مادامد هزینه ارسال بین پیک و مشتری بوده و مادامد هزینه ای را تقبل نخواهد کرد.

مدت زمان تحویل :

مادامد در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت 3 روز کاری در اختیار کاربران قرار می دهد همچنین در صورت انتخاب سایر روش های ارسال توسط کاربر مدت زمان ارسال بسته به آن ممکن است بیشتر باشد.

ضمانت تعویض 7 روزه کالا

1) جهت رفاه حال مشتریان مادامد ضمانت تعویض 7 روزه کالا را در اختیار آنان قرار داده است بدین معنی که مشتریان پس از تحویل کالا 7 روز فرصت تست خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، مادامد نسبت به تعویض کالا یا استرداد وجه اقدام می نماید چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می توانند درخواست کالای مشابه نموده یا وجه پرداختی را از فروشگاه دریافت نمایند . لازم به ذکر است که مراحل فوق ظرف سه روز کاری پس از دریافت کالا توسط مادامد انجام خواهد شد و فروشگاه هزینه عودت کالا را نیز برعهده خواهد گرفت. شرایط ضمانت تعویض 7 روزه : 1. کاربران می بایست حداکثر ظرف مدت 7 روز بعد از دریافت کالا ایراد فنی را از طریق ارسال ایمیل یا تماس تلفنی به کارشناسان مادامد اعلام نمایند . بدیهی است پس از گذشت 7 روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد . 2. ایراد فنی اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان مادامد قرارگیرد 3. ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر آن و یا سایر مشکلات عمدی نباشد . 4. در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد فنی اعلام شده مورد تایید کارشناسان مادامد نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری می باشد . 5. کالاهای آرایشی، بهداشتی و لباس زیر از نظر بهداشت شامل تعویض نمیشوند.

2) عدم تطابق یا انصراف از خرید

واحد کنترل کیفیت مادامد قبل از بسته بندی مرسولات ، با دقت و حساسیت بالایی آنها را بررسی نموده و درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می نماید با این وجود در صورتیکه کالای سفارش داده شده مغایر با کالای تحویلی توسط مشتری باشد و یا به هر دلیلی مورد پسند مشتری نباشد با رعایت شرایط ذیل مشمول سرویس تعویض 7 روزه می باشد .لازم به ذکر است در صورتیکه کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد به انتخاب مشتری ، با کالای مشابه دیگر تعویض و یا وجه پرداختی مسترد می گردد . لازم به ذکر است کلیه هزینه های عودت کالا بر عهده مادامد می باشد. شرایط تعویض یا استرداد کالا : 1. مشتری می بایست حداکثر تا هفت روز پس از تحویل کالا نسبت به اعلام درخواست تعویض یا عودت کالا به کارشناسان مادامد از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد 2. استرداد کالا مستلزم جدا نشدن تگ ها از کالا میباشد و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها ، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد 3. در صورتیکه امکان تشخیص عدم تطابق کالا بدون باز کردن پلمپ (آکبند)کالا مقدور باشد ، پس از خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می شود. 4. کالای برگشتی می بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط مادامد دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول و یا جعبه آن باعث خروج کالا از شرایط تعویض می شود. 5. به علت مسائل بهداشتی استرداد و یا تعویض انواع کالاهای آرایشی، بهداشی و دستگاههای مراقبت از پوست و مو مقدور نمی باشند .

لغو سفارش

سفارشات ثبت شده قبل از ارسال به درخواست مشتری و یا به صلاح دید سایت مادامد قابل لغو شدن می باشند. لغو سفارشات پس از ارسال کالا منوط به شرایط فوق الذکر است.

نظرات کاربران

مادامد برای کاربران خود فضایی ایجاد نموده است تا در آن بتوانند از نظرات یکدیگر بهره مند گردند تا انتخابی صحیح و مطمئن داشته باشند . از این رو خواهشمند است تا در ایراد نظرات شخصی خود کلیه اصول اخلاقی و قانونی را رعایت نمایید .در غیر این صورت تمامی مسولیت و عواقب قانونی آن بر عهده کاربر می باشد . همچنین در صورت عدم رعایت کاربر در درج نظرات ، مادامد نسبت به نشر و یا عدم نشر نظرات کاربران اختیار کامل دارد و در صورت تشخیص مسولین سایت مجاز به جلوگیری از دسترسی مجدد کاربر به سایت و حتی در صورت لزوم تحت پیگرد قرار دادن کاربر می باشد. 1. در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد. 2. فروشگاه در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد. 3. در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

محتوای سایت

فروشگاه مادامد در گرد آوری اطلاعات دقیق و صحیح محصولات خود تمامی تلاش خود را به کار می بندد تا کاربران بتوانند با استناد به آن خریدی مطمئن تر و دقیق تر داشته باشند . با این این مجموعه هیچگونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب ،اشکالات غیر عمدی و ایرادات نگارشی بر عهده نمی گیرد . از آنجا که ممکن است بخشی از این محتوا و مطالب توسط تأمین کنندگان و یا توسط خود کاربران تولید و در اختیار سایت قرار گیرد و با در نظر گرفتن حق انتشار و یا عدم انتشار مطالب ، مسئولیت صحت آن بر عهده خود ایشان می باشد و فروشگاه مسئولیتی در مقابل این گونه مطالب بر عهده نمی گیرد .اگر مشخصات محصول دریافت شده توسط مشتری با اطلاعات ارائه شده توسط مادامد مغایرت داشته باشد بهترین و راحترین راه حل ، استرداد کالا قبل از استفاده با حفظ شرایط اولیه آن می باشد

حریم خصوصی

فروشگاه مادامد در راستای خریدی آسان تر و سریع تر و همچنین ارسال محصولات برای اشخاص حقیقی و حقوقی می بایست اطلاعاتی را نظیر نام ، آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی و ... از آنها دریافت نماید . از دیگر مزایای ثبت نام و ارایه مشخصات مذکور عضویت در خبرنامه و سامانه اطلاع رسانی سایت می باشد که از این طریق امکان اطلاع از اضافه شدن محصولات جدید ، تخفیفات و فروش های ویژه برای کاربران فراهم می شود و که البته امکان انصراف و خروج از این خبرنامه ها و سامانه اطلاع رسانی در قسمت پروفایل شخصی مقدور می باشد مادامد تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می نماید تا خریدی امن و خاطره انگیز را برای کاربران خود مهبا سازد و البته از کاربران نیز تقاضا دارد تا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود نیز کوشا باشند تا از بروز خطرات ناشی از انتشار اطلاعات خصوصی جلوگیری شود.