خانه / مد / کدام مدل شلوار جین برای اندام شما مناسبتر است؟

کدام مدل شلوار جین برای اندام شما مناسبتر است؟

شلوار جین از جمله کاربردی ترین و محبوب ترین لباس ها هستند که در هر فصل و هر زمانی، باعث جذاب بنظر رسیدن استایل شما میشوند.

اما پیدا کردن شلوار جینی که با فرم بدن شما متناسب باشد، در زیبا بنظر رسیدن استایل و فرم بدن شما بسیار تاثیر گذار است. اگر هنوز نمیدانید که چه شلوار جینی با فرم بدن شما مناسب است، با ما همراه باشید؛ در این مطلب به چند نکته کاربردی که در هنگام خرید شلوار جین باید به آنها توجه کنید خواهیم پرداخت.

برای پیدا کردن شلوار جین که با استایل و فرم بدن شما هماهنگی داشته باشد، در قدم اول لازم است فرم بدن خود را بشناسید.

به دنبال نواحی در بدنتان بگردید که از سایر نواحی برجسته تر هستند؛ (خصوصا در ناحیه پایین تنه) مانند ران، باسن و سایر برجستگی های بدن و طول کمر و قد شما نیز در طرز قرار گرفتن جین در تن شما موثر هستند.

۱- اگر پایین تنه شما برجسته تر است

اگر بالا تنه شما لاغر و لگن و ران شما برجسته تر است، جین هایی را انتخاب کنید که دارای فاق بلند هستند و روی ناحیه کمر جذب هستند. جین های فاق بلند همچنین برای خانم هایی که دارای بالا تنه کشیده هستند مناسب اند زیرا به راحتی روی ناحیه لگن جذب میشوند.

علاوه بر این، جین هایی که در قسمت قوزک پا باریک میشوند، نسبت به جین هایی که انتهای پهنی دارند، جذاب تر بنظر میرسند.

۲- اگر بالاتنه شما برجسته تر است

اگر بالاتنه شما نسبت به پایین تنه بزرگتر است، شلوار های فاق متوسط برای شما بهترین گزینه هستند. البته شلوار هایی با فاق بلند و پاچه های پهن و یا شلوار های دمپا نیز میتوانند فرم بدن شما را یکنواخت کنند. از پوشیدن جین های جذب خودداری کنید و بیشتر به دنبال شلوار های گشاد باشید.

۳- اگر درشت اندام هستید و بدن شما در نواحی مختلف برجستگی دارد

شلوار های جین فاق بلند و فاق متوسط با رنگ های مشکی و آبی ارتشی به بدن شما فرم بهتری می دهد. به دنبال پارچه های کشی و شلوار های فیت بگردید که پاهای شما را بلند تر نشان میدهند. مهم نیست قد شما چند متر باشد، این شلوار ها میتوانند بدن شما را کشیده تر نشان دهند.

۴- اگر ریز اندام هستید

ریز اندام بودن صرفا به معنی لاغر بودن نیست. افراد ریز اندام اساسا لاغر اندام هستند و سایز های بدن آنها کوچک است. خوبی این فرم از بدن این است که تمام انواع جین برای آنها مناسب است. اگر ریز اندام هستید دوست دارید بلند تر بنظر برسید، شلوار هایی را انتخاب کنید که کمی کوتاه و فاق بلند هستند.

۵- اگر لاغر و قد بلند هستید

شلوار های فاق متوسط و یا فاق کوتاه برای افراد لاغر و کشیده مناسب هستند. اگر به جین های دمپا علاقه دارید بهتر است بدانید که این شلوار ها قد شما را بلند تر نیز نشان میدهند.

شلوار های جین مام استایل که در قسمت لگن و ران آزاد هستند و در قسمت پایینی باریک تر میشوند نیز انتخابی خوبی هستند و میتوانند به بدن شما فرم دهند و پایین تنه شما را پر تر نشان دهند.

همیشه در هنگام خرید شلوار جین، نکات زیر را بخاطر داشته باشید:

جین هایی که پارچه آنها کشی است، از جذابیت بیشتری برخوردارند. شلوار های جین فاق بلند برای خانم هایی با پایین تنه برجسته، شلوار های فاق کوتاه و گشاد برای خانم های لاغر اندام و جین های دمپا برای بلند نشان دادن قد مناسب هستند.

از توجه شما سپاسگزاریم. برای بازدید از فروشگاه محصولات زیبایی مادامد اینجا کلیک کنید

درباره مهسا چمنی

مهسا چمنی دانشجوی کارشناسی مترجمی انگلیسی، علاقه مند به کارهای گرافیکی، هنر و موسیقی.

این مطالب را نیز ببینید!

چگونه رنگ لباس هایمان را متناسب با را رنگ پوستمان انتخاب کنیم؟

انتخاب رنگ لباس ممکن است برای شما بسیار چالش برانگیز باشد. یکی از روش های …