لینک این محصول را به اشتراک بگذارید


پاستیل مولتی ویتامین مولتی فرست افتر ایو Afterave MultiFirst MultiVitamin Gummies

 • سرشار از عصاره میوه، ویتامین و مواد معدنی
 • فراهم کردن ترکیبات ضروری برای سلامت بدن
 • بهبود عملکرد کلی بدن
 • تقویت بدن و افزایش انرژی
 • تقویت سیستم ایمنی و دفاعی
 • بهبود سیستم عصبی و گوارشی
 • افزایش سلامت پوست و مو
 • حاوی ویتامین های A، C، D، E و B کمپلکس
 • حاوی عصاره هسته انگور، الد بری، تمشک و توت فرنگی
 • مناسب استفاده بزرگسال
 • فاقد طعم دهنده مصنوعی و نگهدارنده
 • فرمولاسیون وگان
 • حاوی 90 عدد پاستیل

11,000,000 ریال

پاستیل مولتی ویتامین مولتی فرست افتر ایو با فرمولاسیون غنی و تخصصی، برای افزایش ایمنی بدن، افزایش انرژی و بهبود سلامت کلی بدن طراحی شده است. این محصول با برخورداری از انواع ویتامین، مواد معدنی، ترکیبات گیاهی و عصاره میوه، هر آنچه که بدن شما برای عملکرد سالم نیاز دارد را فراهم میکند.

پاستیل مولتی ویتامین مولتی فرست افتر ایو بدن را تقویت کرده و با بهبود کارکرد بدن، سطح انرژی را افزایش میدهد. این محصول حاوی ویتامین ها و ترکیباتی است که میتوانند سیستم ایمنی را تقویت کنند و در بهبود عملکرد دفاعی بدن نقش بسیار موثری را ایفا میکنند. این مکمل همچنین در بهبود سیستم عصبی بدن نیز تاثیرگذار است.

پاستیل مولتی ویتامین مولتی فرست افتر ایو کلاژن سازی را در بدن افزایش میدهد و سلامت و شادابی پوست را بهبود میبخشد. کمپلکس آنتی اکسیدان موجود در این مولتی ویتامین، پوست را در برابر اسیب عوامل محیطی حفظ کرده و بدن را در برابر بسیاری از مشکلات مقاوم میکند. مولتی ویتامین مولتی فرست افتر ایو همچنین در بهبود گوارش و هضم غذا و عملکرد بهتر روده موثر است.

پاستیل مولتی ویتامین مولتی فرست افتر ایو از ترکیبی منحصر بفرد از چند میوه مغذی برخوردار است. الدر بری، انگور، تمشک، توت فرنگی و پرتغال، از جمله ترکیبات طبیعی موجود در این محصول هستند که هر کدام از آنها منبعی غنی از آنتی اکسیدان و ویتامین بشمار میروند. زینک، بیوتین، ژلاتین گیاهی، روغن نارگیل، اسید سیتریک، عصاره هسته انگور، فولیک اسید، سدیم، ید،ویتامین های A، C، D، E و B کمپلکس،از جمله ترکیبات ویژه این محصول هستند که نقش مهمی را در سلامت بدن، پوست و مو، سیستم ایمنی و عصبی ایفا میکنند.

زینک:

زینک ترکیب معدنی مهمی است که بدن آن را به روش های متعددی بکار میگیرد. تقویت سیستم ایمنی، سلامت پوست، تولید پروتئین و افزایش سلامت مو از جمله کاربرد های این ماده معدنی هستند.

سدیم:

سدیم جذب گلوکز را کنترل می کند، پوست را در برابر افتاب حفظ میکند، با لایه برداری پوست از سلول های مرده و تنظیم گردش خون، سد دفاعی طبیعی پوست را بازیابی می کند.

ویتامین E:

وتیامین E یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که آثار مخرب رادیکال های آزاد را خنثی میکند. این ترکیب رطوبت پوست را حفظ میکند، سلامت مو و پوست کف سر را افزایش میدهد.

ویتامین C:

این ویتامین یک آنتی اکسیدان قوی است. ویتامین C در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش بسیار مهمی دارد. این ویتامین با تحریک تولید کلاژن در بدن، سلامت و شادابی پوست را افزایش داده و در رشد و جلوگیری از ریزش مو موثر است.

ید:

این ترکیب معدنی می تواند ریزش مو را کاهش دهد، سلامت تیروئید را بهبود بخشد، عملکرد ذهن را بالا ببرد و عفونت ها را درمان کند. ید در بازسازی فولیکول های مو نیز نقش دارد.

دانه انگور:

عصاره هسته انگور پوست را تقویت میکند، استحکام استخوان را بهبود میبخشد و بدن را از عوامل بیماری زا حفظ میکند. عصاره هسته انگور همچنین با حفظ کلاژن و الاستین، دارای خواص ضد پیری است.

اسید سیتریک:

اسید سیتریک سلامت پوست سر را بهبود می بخشد، خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و به همین دلیل در تقویت فولیکول های مو بسیار موثر است و در نتیجه از شکستن و نازک شدن موها جلوگیری می کند.

روغن نارگیل:

روغن نارگیل آنتی اکسیدان و آنتی باکتریال است، سلامت پوست را تقویت می کند، از موهای شما محافظت می کند، به عنوان یک منبع انرژی عمل کرده و چربی سوزی را افزایش میدهد.

با مصرف پاستیل مولتی ویتامین مولتی فرست افتر ایو، میتوانید بصورت روزانه هر آنچه بدن شما برای سلامت و عملکرد بهتر نیاز دارد را فراهم کنید. این محصول در کنار سلامت کلی بدن، در سلامت پوست، مو، سیستم ایمنی و گوارش نیز تاثیر گذار است و مصرف این مولتی ویتامین به تمام افراد بزرگسال توصیه میشود. همچینی این محصول بصورت پاستیل طراحی شده، طعم دلنشینی دارد و برای افرادی که با مصرف قرص و کپسول مشکل دارند مناسب است.

نحوه استفاده:

روزی دو عدد پاستیل میل شود. این محصول مناسب استفاده بزرگسالان طراحی شده است.