لینک این محصول را به اشتراک بگذارید


قلم پاک سازی پوست بیوتی پن مدل دیجیتالی 9 سطح Beauty pen 9 Strength Level Mole Removel pen

( 325007 )
 • از بین بردن انواع خال، تتو، زگیل و ضایعات پوستی
 • از بین بردن لک و کک و مک
 • داراي 9 سطح قدرت قابل تنظیم
 • دارای کابل USB
 • دارای سوزن دائمي و يكبار مصرف
 • کارکرد بی سیم
 • قابل شارژ

4,000,000 ریال

1,760,000 ریال

در انبار موجود نیست

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


  قلم پاک سازی پوست بیوتی پن مدل دیجیتالی 9 سطح، دستگاه پرتابل دستی است که برای برداشتن تتو، خال، کک‌ و مک، زگیل و ضایعات پوستی طراحی شده. تکنولوژی بروز، میکرو کنترلر داخلی، برداشتن خال بدون آسیب رساندن به پوست و بدون خونریزی، بکارگیری آسان و قابل حمل بودن از جمله ویژگی‌های بیوتی پن است.

  قلم پاک سازی پوست بیوتی پن مدل دیجیتالی 9 سطح با استفاده از فناوری یون ‌های مثبت، خال، لک، کک و مک، زگیل و سایر ضایعات پوستی را از بین میبرد. بیوتی ‌پن کاملا ایمن است و عوارض جانبی ندارد. قلم پاک سازی پوست بیوتی پن 9 سطح، دارای 9 سطح قدرت قابل تنظیم است. این سطوح با توجه به نوع ضایعه پوستی و محل قرار گرفتن آن در پوست، کاربرد متفاوتی دارند. برای مثال برای از بین بردن خال های گوشتی، از سطح بالا تر استفاده میشود.

  نکته: بعد از انجام هر مرحله از درمان تا ۲۴ ساعت از آفتاب و شستشو پرهیز شود. سوختگی ایجاد شده بعد از درمان نباید کنده شود و فواصل درمانی آن ۳۰ روز در نظر گرفته شود.

  موارد کاربرد دستگاه:

  1_ از بین بردن لک

  برای از بین بردن لک، دستگاه را به آرامی با ناحیه مورد نظر تماس دهید و ناحیه لک را بصورت نقطه های کوچک بسوزانید. لک میسوزد و رنگ دانه های موجود در آن از بین میروند. لک های کوچک با یکبار درمان از بین خواهند رفت. برای لک های تیره تر، پیشنهاد میشود روند درمان 2 یا 3 بار تکرار شود.

  در حین انجام درمان، فرد مورد نظر باید کاملا ثابت بماند و دستگاه بدون لرزش و کاملا متعادل نگه داشته شود در غیر این صورت پوست ممکن است دچار سوختگی شود و روند درمان زخم به تاخیر میوفتد.

  2_ از بین بردن خال

  برای از بین بردن خال حتما به مقدار نفوذ آن توجه کنید. بعضی خال ها در قسمت اپیدرم پوست رشد میکنند و بعضی از آنها سطحی هستند. برای انجام روند درمان، خال را یکباره سوراخ نکنید. بهتر است آن را به صورت ناحیه های کوچک بسوزانید. برای خال های سرسخت، سعی کنید از تحریک زخم پس از درمان خودداری کنید و ترجیحا به مدت دو تا سه روز از یک کرم  بی حس کننده استفاده کنید. دقت کنید در صورت تحریک و التهاب زخم، استفاده از کرم بی حسی را متوقف کنید.

  3_ از بین بردن خال گوشتی و زگیل

  به آرامی دستگاه را با برآمدگی تماس دهید تا سلول های این ناحیه بسوزند. برآمدگی های کوچک با یکبار از بین خواهند رفت اما برای نواحی گسترده لازم است روند درمان چند بار تکرار شود. از استفاده از دستگاه در مرحله درمان زخم خودداری کنید.

   4_ از بین بردن تتو

  معمولا ناحیه تتو گسترده میباشد و برای از بین بردن آن باید از سوزن زخیم استفاده شود. روش از بین بردن تتو مانند از بین بردن لک میباشد و توصیه میشود برای نواحی گسترده (بیش تر از 3 سانتی متر) از چند جلسه درمان استفاده شود. در صورت التهاب شدید زخم، حتما به بیمارستان مراجعه کنید.

  توجه: این دستگاه معمولا برای از بین بردن تتو های کوچک کاربرد دارد. برای درمان تتو های بزرگ تر بهتر است به مراکز مخصوص مراجعه کنید.

  نحوه استفاده:

  1. سطح شارژ دستگاه به صورت 3 سطح روی صفحه LCD نمایش داده میشود. در صورت نیاز دستگاه را شارژ کنید.
  2. سوزن مورد نظر را روی سر دستگاه نصب کنید. سوزن زخیم برای زگیل، خال های گوشتی و تتو و سوزن نازک برای خال های سطحی، کک و مک، لک و سایر رنگدانه های سطحی در پوست به کار میرود.
  3. دکمه ON/OFF را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا دستگاه روشن شود.
  4. دکمه ON/OFF را فشار دهید تا سطح قدرت دستگاه را تنظیم کنید. سطوح بالا برای مواردی مانند خال های گوشتی، زگیل و تتو و سطوح پایین برای موارد سطحی به کار میروند.
  5. دکمه OUT را نگه دارید تا دستگاه شروع به کار کند. در این حالت صفحه LED شروع به چشمک زدن میکند. دستگاه را روی ناحیه مورد نظر قرار دهید و پس از 10 ثانیه دکمه را رها کنید.
  6. بعد از استفاده، دکمه ON/OFF را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا دستگاه خاموش شود.

  نکات مورد توجه:

  1. ابتدا دستگاه را با سطح قدرت 1 روی یک میوه یا پای خود تست کنید. پس از آشنایی با  نحوه عملکرد دستگاه، میتوانید دوباره از آن استفاده کنید.
  2. قبل از استفاده، سوزن و پوست خود را با الکل ضد عفونی کنید.
  3. ناحیه زخم شده را به مدت 30 روز زیاد تمیز نکنید، روی آن خراش نکشید و آن را تحریک نکنید.
  4. در صورت خارش، پوسته زخم را با دست جدا نکنید زیرا بعد از 20_30 روز خود به خود خشک شده و می افتد.
  5. سطح شارژ دستگاه به صورت 3 سطح روی صفحه LCD نمایش داده میشود. در صورت نیاز دستگاه را شارژ کنید.