کوکتل روشن کننده و جوانساز BCN ECQ10

  • ساخت اسپانیا
  • آبرسانی کامل به پوست
  • ترمیم کننده پوست
  • ضد لک و روشن کننده

1,800,000 ریال

6 قلم

کوکتل روشن کننده و جوانساز BCN ECQ10 داروی مزوتراپی که حاوی کلاژن، الاستین و کوآنزیم 10 می باشد دارای خاصیت آنتی اکسیدان است که به منظور جوانسازی پوست در مزوتراپی مورد استفاده قرار می گیرد .

Q10 مورد استفاده در این دارو یک ماده مغذی است که به صورت طبیعی در بدن تولید می شود و در لایه های سلولی و چربی های سطح پوست یافت می شود کوآنزیم 10 دارای خاصیت های فراوانی می باشد.

یکی از خاصیت های این ماده این است که از فرایند کهولت پوست که بر اثر عواملی همچون نور خورشید، ارث، تغذیه نامناسب بوجود می آید جلوگیری می نماید در واقع باید گفت که کوآنزیم 10 پوست را تحریک به ساخت کلاژن و الاستین دو ماده حیاتی برای جوانسازی پوست می کند قدرت آنتی اکسیدان این دارو به دلیل Q10 استفاده شده چند برابر ویتامین های A، C و E است که به صورت فوق العاده ای باعث روشن شدن پوست می گردد.

یکی از فواید استفاده از این دارو آبرسانی کامل به پوست می باشد که باعث می شود پوست با نشاط تر شود سرعت بازسازی سلول های پوست بسیار زیاد است و علاوه بر ترمیم پوست سلامت پوست را حفظ می کند و حالت لطافت و نرمی را به پوست هدیه می دهد کوکتل کیوتن ECQ10 توسط شرکت معتبر BCN کشور اسپانیا تولید شده است که علاوه بر داشتن کیفیت بالا و فوق العاده خود دارای استانداردهای جهانی است.