درمارولر 4 در 1 دی آر اس DRS 4 in 1 derma roller

  • درمارولر 4 در 1 کیفیت بسیار بالا تیتانیومی
  • داراس سه سری به اندازه های 0.5 میل،  1 میل، 1.5 میل + ظرف مخصوص ضد عفونی ست
  • جوانسازی پوست، جمع شدن و افزایش الاستیسیته پوست، تولید کلاژن جدید
  • کاهش چین و چروک های سطحی و عمیق
  • بهبود ترکهای پوستی Stretch Marks
  • بهبود جای جوش و زخم
  • بهبود ضایعات پیگمانته
  • بهبود نفوذ مواد، کرم ها و ویتامین ها به پوست

ناموجود

در انبار موجود نیست

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


درمارولر Dermaroller برای تحریک پوست برای ساخت طبیعی کلاژن استفاده می شود. درمان با این دستگاه همچنین به نفوذ و جذب مواد دارویی به پوست، سفت کردن پوست، جوانسازی و رفع چین و چروک، بهبود زخم ها و جای جوش، بهبود Stretch Marks و ظاهر کلی پوست کمک کرده و اندازه منافذ پوست را کوچک می کند. درمارولر برای بیماران با هر رنگ پوست می تواند استفاده گردد. درمارولر را برای تمامی سنین می توان مورد استفاده قرار داد.

دراین روش با دستگاهی بنام درمارولر Dermaroller منافذ بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و هنگامی که پوست اقدام به ترمیم این منافذمی نماید اجبارا بایستی مقادیر بسیار زیادی کلاژن بسازد و البته اگر نقصی مانند اسکار آکنه وجود داشته باشد این نقیصه را هم ترمیم می نماید. پس می توان گفت درمارولر هم جون ساز پوست هست و هم از بین برنده چین و چروک و لک.

دستگاه درمارولر 4 در 1 دارای سه سری جداگانه و قابل تعویض می باشد تا شما با خرید یک دستگاه با یک تیر سه نشان زده و آن را برای مصارف شخصی مختلف یعنی کل صورت و گردن، دور چشم و بدن برای جوانسازی و بهبود مشکلات پوستی استفاده کنید. این دستگاه همچنین دارای جعبه نگهداری بهداشتی و ظرف مخصوص ضد عفونی ست.

سری اول این دستگاه سایز 0.5 و دارای 300 سوزن بسیار ریز از جنس تیتانیوم مرغوب است که برای پوست اطراف چشم قابل استفاده است. پوست این ناحیه را جوانسازی نموده، چین و چروک اطراف چشم را بهبود بخشیده و از به وجود آمدن چروکها، تیرگی و سایر مشکلات پوستی جلوگیری میکند. همچنین به منظور رفع ریزش و کمک به باز رویش موی سر نیز کاربرد دارد.

سری دوم این دستگاه درمارولر سایز 1 میل دارای 720 سوزن بسیار ریز از جنس تیتانیوم مرغوب است که برای پوست صورت قابل استفاده است. درمارولر تاثیری برابر با لیزر داشته و قادر است کلیه مشکلات پوستی از جمله جای جوش، لک، جای اسکار، چین و چروک و... درمان و پیشگیری کند و به طور کلی به بهبود ظاهر پوست و جوانسازی بسیار کمک میکند.

سری بعدی سایز 1.5 میل دارای 1200 سوزن بسیار ریز از جنس تیتانیوم مرغوب است که برای پوست بدن و از بین بردن مشکلاتی از جمله بر طرف کردن ترکهای پوستی، جای بخیه،لک ها و... قابل استفاده بوده و تاثیری فوق العتده برابر با لیزر دارد.

این دستگاه را به راحتی در منزل میتوانید استفاده کنید. استفاده از سرمها و کوکتل های مخصوص مانند کوکتل درماهیل تاثیر استفاده از درمارولر را دو چندان میکند.

نحوه استفاده:

کرم بی حسی را به صورت بمالید.

درمارولر را به مدت 15 دقیقه در الکل گذاشته و آن را استریل کنید. 

صورت را تمیز کنید.

درمارولر را برداشته و در ناحیه مورد نظر به صورت افقی، عمودی و اریب (هر ناحیه 8 بار) بکشید.

پس از خاتمه درمارولر را 10 دقیقه در الکل بگذارید.

پس از استفاده از درما رولر میتوانید از سرمها، کوکتل های مزوتراپی یا کرمهای مغذی پوست استفاده کنید چرا که پس از استفاده از درما رولر جذب این مواد تا 90% افزایش میابد.

نکته: تا پنج ساعت بعد از درمان، به صورت خود آب نزنید و تا 24 ساعت صورت خود را یا شوینده ها نشویید و حمام نکنید.

در طی دوره درمان از ضد آفتاب استفاده کنید.

درمان را هر 6 الی 11 روز (بر حسب زمان لازم برای ترمیم) تکرار کنید.