دستگاه بخور صورت لیدیز Ladys facial steamer

 • قابلیت استفاده بی سیم
 • قدرت انتشار فوق العاده بخار
 • طراحی زیبا و خوش دست
 • قابلیت استفاده به صورت بخور گرم و سرد
 • دارای باتری 500 میلی آمپری
 • با گنجایش 20 میلی لیتر

1,200,000 ریال

960,000 ریال

در انبار موجود نیست

 دستگاه بخور صورت لیدیز Ladys facial steamer با تکنولوژی اولترا سونیک (فراصوت) آب را به صورت مه به بیرون منتشر می کند. این عمل توسط مینی فن های تعبیه شده در آن انجام میگیرد.

عمده کارایی این دستگاه برای مرطوب نگه داشتن صورت است که با قرار دادن آب گرم، بخور گرم و با قرار دادن آب سرد، بخور سرد از آن منتشر میشود.

یکی دیگر از بهترین کاربرد های این دستگاه استفاده از آن جهت مرطوب کردن پوست قبل از انجام ماساژ و پاکسازی پوست است که این امر باعث تاثیر گذاری بسیار بیشتری می شود.

از دیگر مزایای این دستگاه، کارکرد آبرسانی و هیدراته سازی پوست میباشد ازین رو برای مراقبت از پوست صورت، بدن و مو مناسب است، باعث کاهش الکتریسیته مو میشود و چروک های پوست را کاهش میدهد. استفاده از بخور برای انواع پوست مناسب میباشد به طوری که در پوست های خشک، بازسازی سلول ها را بهبود میبخشد و به سلول های پوست کمک میکند تا به طور طبیعی از خود محافظت کنند؛ در پوست های چرب باعث سرعت بخشیدن به متابولیسم سلولی میشود و با پاکسازی چربی و آلودگی ها، در از بین بردن آکنه نقش موثری دارد و در پوست های حساس نه تنها باعث تحریک آن ها نمیشود بلکه به تقویت، آبرسانی و استحکام  آن ها نیز کمک میکند.

مزایای بخور سرد :
یکی از علایمی که در سرما خوردگی بسیار شایع است خشک شدن مجرای تنفسی است که گاها باعث سرفه های طولانی مدت می گردد. استفاده از بخور سرد موجب تنظیم دمای بدن میشود و مجاری تنقسی را مرطوب خواهد کرد و به کاهش سرفه های خشک نیز کمک شایانی می کند. همچنین در فصل سرما، رطوبت پوست کاهش میابد و به اصطلاح پوست خشک میشود که باعث پیری زودرس خواهد شد. با استفاده از بخور سرد به راحتی می توان به رطوبت پوست صورت کمک کرد و آن را همیشه شاداب نگه داشت.

مزایای بخور گرم : 
بخور گرم نیز دارای فوایدی بی نظیر است و با کمک به مرطوب کردن دما علائمی چون خشکی گلو، آسم و خروپف های شبانه را که ناشی از خشکی مجرای تنفسی است از بین می برد. استفاده از بخور گرم، پوستی شاداب را به شما می دهد و افزایش رطوبت پوستی آن را در برابر خشکی،ترک و علایم دیگر محافظت می کند. همچنین برای استفاده از دستگاههای مراقبت پوستی مانند درمااف و پاکسازی پوست را آماده می کند.

نحوه استفاده:

 1. دستگاه را به مدت دوساعت به شارژ متصل کنید تا کاملا شارژ شود.
 2. در مخزن دستگاه را بپیچانید و آب سرد یا گرم را داخل مخزن بریزید و در آن را ببندید.
 3.  دکمه دستگاه را به سمت پایین بکشید و از بخور آن لذت ببرید.

نکات قابل توجه:

 1. از اسپری کردن در چشم هایتان پرهیز کنید.
 2. توصیه میشود برای رسیدن به بهترین نتیجه، از آب معدنی استفاده شود.
 3. با هر بار شارژ کامل، دستگاه میتواند 50 دقیقه بخور تولید کند.
 4. با هر بار پر کردن مخزن، آب موجود در آن 7 بار قابل استفاده میباشد.