درمارولر 5 در 1 دی.آر.اس DRS 5 in 1 dermaroller

( drs-5-1 )
 • حاوی 4 سری در سایزهای مختلف
 • حاوی ظرف ضد عفونی
 • کیفیت ساخت بالا و استاندارد
 • سوزن های تیتانیومی با کیفیت بالا
 • افزایش کلاژن سازی و شفاف سازی پوست
 • از بین برنده و جلوگیری از چین و چروک
 • درمان جای جوش و اسکار جراحی
 • بهبود کشیدگی ها و خطوط پوستی
 • از بین برنده تیرگی و پف زیر چشم
 • بهبود لک و تیرگی پوست
 • سایز سوزن ها: 0.5، 1، 1.5 و 2

2,500,000 ریال

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


درمارولر 5 در 1 دی.آر.اس DRS 6 in 1 dermaroller با کیفیت بالا و سوزن هایی از جنس تیتانیوم، بهترین راه حل برای افزایش کلاژن سازی، جوانسازی، جلوگیری از پیری، و بهبود افتادگی و چین و چروک پوست است و برای درمان بسیاری از مشکلات پوستی مناسب میباشد.

از دیگر کاربرد های درمارولر 5 در 1 دی.آر.اس میتوان به بهبود سلولیت، پف و تیرگی زیر چشم، بهبود لکه های تیره، از بین بردن جای بخیه و ... اشاره کرد.

هنگامی که درمارولر 5 در 1 دی.آر.اس روی پوست کشیده میشود، منافذ بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و پوست برای ترمیم این منافذ، باید مقدار بسیار زیادی کلاژن تولید کند. کلاژن مهم ترین نقش را در جوانسازی پوست دارد. وجود این ترکیب در پوست به مقدار کافی، موجب جلوگیری از پیری پوست شده و همچنین سایر مشکلات پوستی مانند اسکار یا جای آکنه را بهبود میبخشد. پس می توان گفت درمارولر هم جوان ساز پوست است و هم از بین برنده بسیاری از مشکلات پوستی.

منافذ ایجاد شده روی پوست همچنین میتوانند مانند یک کانال، مواد معدنی و مغزی موجود در محصولات مراقبت از پوست مانند سرم ها، کرم ها و کوکتل ها را به لایه های زیرین پوست منتقل کنند و اثر دهی آنها را افزایش دهند.

درمارولر 5 در 1 دی.آر.اس DRS 5 in 1 dermaroller شامل 4 سری در سایزهای مختلف، دسته سفید رنگ، ظرف مخصوص ضد عفونی و یک کیف مخصوص نگهداری بهداشتی ابزار است.

کاربرد هر یک از سایزهای درمارولر 6 در 1:

1- سایز 0.5 میلی متر 300 سوزنه: مناسب برای دور چشم، درمان ریزش مو، اسکار و خطوط کم عمق، درمان هایپرپیگمنتیشن، لک های تیره پوستی و شفاف سازی پوست ، بدون درد

2- سایز 1 میلی متر 720 سوزنه: مناسب برای پوست صورت و رفع مشکلاتی مانند جای جوش و زخم، جای بخیه، چین و چروک و... ، تاثیر گذاری بیشتر نسبت به سایز 0.5 ، قبل از مصرف بهتر است از کرم بی حسی استفاده شود تا دردی احساس نشود.

3- سایز 1.5 میلی متر 1200 سوزنه: مناسب برای بدن، درمان اسکار، ترک های پوستی(نشانه های کشیدگی پوست)، جای بخیه و... ، تاثیر گذاری بیشتر نسبت به سایز 1 ، قبل از مصرف بهتر است از کرم بی حسی استفاده شود تا دردی احساس نشود.

4- سایز 2 میلی متر 12 سوزنه (میکروپن) : مناسب برای ناحیه بینی ، قبل از مصرف بهتر است از کرم بی حسی استفاده شود تا دردی احساس نشود.

نحوه استفاده از درمارولر 6 در 1 دی.آر.اس:

 1. کرم بی حسی را به پوستتان بمالید
 2. درمارولر را به مدت 15 دقیقه در الکل گذاشته و آن را استریل کنید
 3. پوستتان را تمیز کنید و هر گونه کرم و آرایش را از روی آن پاک کنید 
 4. درمارولر را در نواحی مورد نظر به صورت افقی، عمودی و اریب (هر ناحیه 8 بار) بکشید
 5. درمارولر را با ملایمت روی پوست بکشید و از فشار دادن آن به پوست خودداری کنید
 6. پس از استفاده، درمارولر را به مدت 10 دقیقه در الکل بگذارید

پس از استفاده از درمارولر میتوانید از سرم ها و یا کرم های مغذی پوست استفاده کنید زیرا پس از استفاده از درمارولر جذب این مواد تا 90% افزایش میابد.

نکات بعد از استفاده درمارولر 6 در 1 دی.آر.اس:

تا پنج ساعت بعد از درمان، به ناحیه تحت درمان آب نزنید و تا 24 ساعت آن را با شوینده نشویید و حمام نکنید.

درمان را هر 6 الی 11 روز (بر حسب زمان لازم برای ترمیم) تکرار کنید.

در طی دوره درمان از آفتاب پرهیز کرده و از ضد آفتاب استفاده کنید.

موارد منع استفاده از درمارولر:

لطفا اگر دارای زخم یا بریدگی باز، آفتاب سوختگی، هرگونه عفونت حاد یا التهاب پوستی، بیماری های کلاژن، مشکلات خونی یا سرطان هستید از درمارولر استفاده نکنید.

از کشیدن درمارولر بر روی جوشهای فعال نیز پرهیز کنید چون ممکن است باعث پخش شدن آن شود.