ارزان شد!

دستگاه بیوتی پن 9 سطح Spot removal pen

 • قابل شارژ با کابل USB
 • دارای 9 سطح برای کاربرد های متفاوت
 • مناسب برای استفاده در خانه و سالن های زیبایی
 • قابل استفاده برای از بین بردن کک و مک، خال، زگیل و تتو
 • سبک و قابل حمل
 • دارای سوزن دائمی و یکبار مصرف
 • دارای صفحه LCD  برای کنترل شارژ و سطح کار

3,000,000 ریال

1,650,000 ریال

در انبار موجود نیست

دستگاه بیوتی پن 9 سطح، وسیله ای کاربردی برای از بردن کک و مک، خال، زگیل و تتو میباشد و استفاده از آن بسیار ساده است و میتوان از آن در خانه یا کلینیک های زیبایی و درمانی استفاده شود. دستگاه دارای 9 سطح میباشد که با توجه به مورد استفاده، کاربرد مختلفی دارند. برای مثال سطوح پایین برای خال های سطحی و کک و مک و سطوح بالا برای خال های گوشتی، زگیل و تتو استفاده میشوند.‌‌‌‌

موارد کاربرد دستگاه:

1_ از بین بردن لک

برای از بین بردن لک، دستگاه را به آرامی با ناحیه مورد نظر تماس دهید. لک میسوزد و رنگ دانه های موجود در آن از بین میروند. لک های کوچک با یکبار انجام درمان از بین خواهند رفت. برای لک های تیره تر، پیشنهاد میشود روند درمان 2 یا 3 بار تکرار شود.

در حین انجام درمان، فرد مورد نظر باید کاملا ثابت بماند و دستگاه بدون لرزش و کاملا متعادل نگه داشته شود در غیر این صورت پوست ممکن است دچار سوختگی شود و روند درمان زخم به تاخیر میوفتد.

2_ از بین بردن خال

برای از بین بردن خال حتما به مقدار نفوذ آن توجه کنید. بعضی خال ها در قسمت اپیدرم پوست رشد میکنند و بعضی از آنها سطحی هستند. برای انجام روند درمان، خال را یکباره سوراخ نکنید. بهتر است آن را به صورت ناحیه های کوچک بسوزانید. برای خال های سرسخت، سعی کنید از تحریک زخم پس از درمان خودداری کنید و ترجیحا به مدت دو تا سه روز از یک کرم  بی حس کننده استفاده کنید. دقت کنید در صورت تحریک و التهاب زخم، استفاده از کرم بی حسی را متوقف کنید.

3_ از بین بردن خال گوشتی و زگیل

به آرامی دستگاه را با برآمدگی تماس دهید تا سلول های این ناحیه بسوزند. برآمدگی های کوچک با یکبار از بین خواهند رفت اما برای نواحی گسترده لازم است روند درمان چند بار تکرار شود. از استفاده از دستگاه در مرحله درمان زخم خودداری کنید.

 4_ از بین بردن تتو

معمولا ناحیه تتو گسترده میباشد و برای از بین بردن آن باید از سوزن زخیم استفاده شود. روش از بین بردن تتو مانند از بین بردن لک میباشد و توصیه میشود برای نواحی گسترده (بیش تر از 3 سانتی متر) از چند جلسه درمان استفاده شود. در صورت التهاب شدید زخم، حتما به بیمارستان مراجعه کنید.

توجه: این دستگاه معمولا برای از بین بردن تتو های کوچک کاربرد دارد. برای درمان تتو های بزرگ تر بهتر است به مراکز مخصوص مراجعه کنید.

نحوه استفاده:

 1. سطح شارژ دستگاه به صورت 3 سطح روی صفحه LCD نمایش داده میشود. در صورت نیاز دستگاه را شارژ کنید.
 2. سوزن مورد نظر را روی سر دستگاه نصب کنید. سوزن زخیم برای زگیل، خال های گوشتی و تتو و سوزن نازک برای خال های سطحی، کک و مک، لک و سایر رنگدانه های سطحی در پوست به کار میرود.
 3. دکمه POWER را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا دستگاه روشن شود.
 4. دکمه را فشار دهید تا سطح سرعت را کنترل کنید. سطوح بالا برای مواردی مانند خال های گوشتی، زگیل و تتو و سطوح پایین برای موارد سطحی به کار میروند.
 5. دکمه OUT را نگه دارید تا دستگاه شروع به کار کند. در این حالت صفحه LCD شروع به چشمک زدن میکند. دستگاه را روی ناحیه مورد نظر قرار دهید و پس از 10 ثانیه دکمه را رها کنید.
 6. بعد از استفاده، دکمه POWER را به مدت سه ثانیه نگه دارید تا دستگاه خاموش شود.

نکات مورد توجه:

 1. ابتدا دستگاه را با سطح قدرت 1 روی یک میوه یا پای خود تست کنید. پس از آشنایی با  نحوه عملکرد دستگاه، میتوانید دوباره از آن استفاده کنید.
 2. قبل از استفاده، سوزن و پوست خود را با الکل ضد عفونی کنید
 3. ناحیه زخم شده را به مدت 30 روز زیاد تمیز نکنید، روی آن خراش نکشید و آن را تحریک نکنید.
 4. در صورت خارش، پوسته زخم را با دست جدا نکنید زیرا بعد از 20_30 روز خود به خود خشک شده و می افتد.
 5. سطح شارژ دستگاه به صورت 3 سطح روی صفحه LCD نمایش داده میشود. در صورت نیاز دستگاه را شارژ کنید.